INFOLINKA (+420) 800 225 221

Aktuality

První obřad společnosti: Rozloučení s výjimečnou dámou Jagoda Hozo

Prvním pohřbem realizovaným naší společností se stalo poslední rozloučení s paní Jagodou Hozo, které proběhlo v pondělí 31. května v smuteční síni v Motole a na hřbitově v Čakovicích.

Známý citát německého génia Alberta Einsteina, že cenu má pouze takový život, který žijeme pro druhé, který se stal mottem této pietní události, výstižně popisuje třiasedmdesát let života naší klientky. Paní Jagoda Hozo byla součástí komunity ze zemí bývalé Jugoslávie, která po dlouhá léta žije v Česku, byla aktivní členkou krajanského spolku Lastavica, kterou měl každý rád.

Obřad proběhl podle scénáře, který si paní Hozo přála – s posledním rozloučením v širokém kruhu přátel ve smuteční síni, s její oblíbenou hudbou i s uložením rakve do země na hřbitově v úzkém rodinném kruhu. S ohledem na příbuzné a přátele v zahraničí zrealizovala naše společnost z události živý přenos prostřednictvím streamovací služby na internetu.

Samotné poslední rozloučení v motolském krematoriu trvalo 40 minut, dvojnásobný čas proti obvyklému standardu, na pohřbu se s výjimečnou ženou rozloučili s truchlícími dva řečníci, z nichž jedním byl i spolupracovník naší společnosti. 

Bylo pro nás všechny ve společnosti Důstojné rozloučení radostí, že jsme měli možnost paní Jagodu Hozo poznat. A bylo nám nesmírnou ctí ji vyprovázet dle jejích tužeb a stát po boku jejích příbuzných a přátel.

Čest její památce…

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍC? VOLEJTE 800 225 221 info@dustojnerozlouceni.cz
CHCETE DOMLUVIT SCHŮZKU? PŘIJEDEME ZA VÁMI PO CELÉ ČR!

ZASLAT
SLEVOVÝ KUPÓN