INFOLINKA (+420) 800 225 221

Aktuality

Vánoční slevy na předplacené pohřby až 1200,- Kč

Společnost Důstojné rozloučení, a.,s. nabízí zákazníkům předvánoční slevy na všechny produktové řady nabízených služeb.  Po předložení slevového kuponů, tak mohou noví klienti získat slevu až 1.200,- korun na předplacený pohřeb. Podmínkou je uzavření smlouvy do konce března 2022.

Obchodní zástupci společnosti Důstojné rozloučení v těchto dnech začali mezi zákazníky a zájemce distribuovat slevové kupony na předplacené pohřby, které tvoří potfolio služeb pro veřejnost společnosti. O bezplatné zaslání slevového kupónu v elektronické formě mohou zájemci požádat také přes webové stránky společnosti www.dustojnerozlouceni.cz. Po jeho předložení jim na služby bude poskytnuta sleva, konkrétně ve výši 600,- Kč u služby KLASIK, 900,- Kč u služby STANDARD a 1200,- Kč u služby Premium. Nabídka je platná až do 31. března 2022.

„Chceme lidem dát možnost zajistit si tuto službu, která je ve vyspělých zemích jedním ze standardních řešení smutečních událostí za výhodnějších podmínek v současné turbulentní době, kdy vše zdražuje. A vánoce jsou pro to vhodnou příležitostí,“ říká výkonný ředitel Důstojné rozloučení, a.s. Petr Hejda.

Každý slevový kupón lze přitom podle něj použít na více smluv. „Slevy lze v rámci uplatnění každého kupónu kumulovat, pokud přijde například více lidí v rámci rodiny. Kupon tak není omezen na jednu smlouvu,“ vysvětlil Petr Hejda.

Společnost Důstojné rozloučení a.s. vstoupila na český trh v loňském roce. Služba, kterou nabízí, předplacení vlastního pohřbu, patří v západní Evropě, Spojených státech, Austrálii i dalších zemích ke standardním způsobům, kterými lidé řeší finanční a organizační okolnosti vlastního odchodu z tohoto světa. „Ve velké Británii má zajištění vlastního pohřbu předplaceno přes 1,9 milionu lidí. Jde tam o standardní způsob řešení smutečních událostí.  Lidé, kteří tuto službu preferují, většinou oceňují to, že si za jasně daných a neměnných podmínek zajistí dopředu tuto událost podle vlastních představ a standardů, jež preferují. Zároveň tak ušetří finanční i organizační zátěže spojené s odchodem své blízké,“ popisuje Petr Hejda.

Společnost Důstojné rozloučení má centrálu v Praze, služby klientům na Moravě a ve Slezsku zajišťuje regionální kancelář v Ostravě, obchodní zástupci firmy však pokrývají svou působností území celé republiky.

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍC? VOLEJTE 800 225 221 info@dustojnerozlouceni.cz
CHCETE DOMLUVIT SCHŮZKU? PŘIJEDEME ZA VÁMI PO CELÉ ČR!

ZASLAT
SLEVOVÝ KUPÓN