INFOLINKA (+420) 800 225 221

Kdo jsme

Důstojné rozloučení, a. s., přináší na český trh celosvětově prověřenou službu

Důstojné rozloučení se zemřelým považujeme za jeden ze základů lidské kultury. Základními hodnotami naší firmy jsou důstojnost a citlivý přístup při organizaci smutečních obřadů. A také profesionalita, kterou vyžadujeme od každého člena našeho týmu i od dodavatelů. Pro zajištění důstojného obřadu je nezbytná.

Jsme profesionálové, kteří přebírají odpovědnost za poslední rozloučení se zesnulým a snímají tak z pozůstalých toto břímě ve chvílích zármutku.

Tým společnosti Důstojné rozloučení, a. s, tvoří odborníci na pohřebnictví s dlouholetou praxí v oboru. Jsme držiteli certifikátu opravňujícího k podnikání v oboru pohřebnictví. Mezi naše partnery patří přední pohřební služby, poskytovatelé cateringových služeb zajišťující smuteční hostiny i renomované finanční instituce.

Naše filozofie vychází z dlouholeté tradice poskytovatelů služeb smutečního managementu na anglickém trhu. Tyto vysoké standardy ctíme a přinášíme je klientům v Česku.

Naše služba je na českém trhu nová, ale náš tým tvoří zkušení a erudovaní profesionálové s dlouhodobými zkušenostmi se správou aktiv individuálních i korporátních klientů na finančních trzích. A také certifikovaní odborníci v oboru pohřebních služeb, z nichž někteří úzce spolupracují s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, pod které pohřebnictví spadá.

Náš tým

Hejda

Petr Hejda

předseda správní rady

tel.: (+420) 603 719 564
e-mail: petr.hejda@dustojnerozlouceni.cz

Proč to dělám?

„Myšlenka zavést v Česku službu, která bude dávat lidem možnost zařídit si dopředu pohřeb, vznikla, když jsem musel vypravit pohřeb svého strýce. Byl to natolik traumatizující zážitek, že jsem se zařekl, že něčemu takovému nikdy nevystavím své blízké, své děti. Jako profesionál z finančního sektoru vidím v této službě způsob, jak vyřešit náklady spojené s pohřbem jednou pro vždy. Jako ten, který vyřizování pohřbu zažil, ji vnímám jako šanci, která ušetří blízké traumatických situací v době zármutku. A jako svobodomyslný člověk v ní vidím možnost, jak být pánem svého osudu i ve chvíli, kdy má cesta životem končí. Proto jsem do toho šel, proto to dělám a proto jsme na tuto práci hrdý.“

Dagmar Hejdová

členka správní rady

tel.: (+420) 605 734 703
e-mail: dagmar.hejdova@dustojnerozlouceni.cz

Proč to dělám?

„Úvahami o smrti jsem se nezabývala až do chvíle, kdy před několika lety tragicky zahynula moje dlouholetá kamarádka a já jsem se o jejím pohřbu dověděla až za delší dobu. Příbuzní, organizující pohřeb, na mé pozvání ve stresu při zařizování, prostě zapomněli. Dodnes mě nesmírně mrzí, že jsem se s osobou, s níž jsem strávila bezpočet krásných chvil, nemohla důstojně rozloučit. I to je důvod, proč se věnuji službě, která umožní každému naplánovat poslední rozloučení tak, aby se s ním měli možnost rozloučit všichni, komu byli blízcí.“

fotky_avatar_basek

Petr Bašek

člen správní rady

tel.: (+420) 724 758 757
e-mail: petr.basek@dustojnerozlouceni.cz

Proč to dělám?

„Osobní zkušenost mě přivedla k myšlence založit společnost, která vybudovala a spravuje vyhledávač domovů pro seniory www.mujduchod.cz. Za šest let fungování tohoto projektu jsme dokázali pomoci tisícům spokojených klientů. Kvůli tomu jsem se dostal k celé řadě smutných příběhů o nejistotě a obavách, které staří lidé v souvislosti se svým budoucím pohřbem prožívají a řeší. Ty byly také důvodem, proč jsem se zapojil do týmu společnosti Důstojné rozloučení. Jsem přesvědčený, že tato služba přinese řadě lidí úlevu a řešení jejich obav. Stáří a smrt jsou nedílnou součástí našich životů. Je čas toto téma otevřít, zlidštit, a diskutovat o něm.“

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍC? VOLEJTE 800 225 221 info@dustojnerozlouceni.cz
CHCETE DOMLUVIT SCHŮZKU? PŘIJEDEME ZA VÁMI PO CELÉ ČR!

ZASLAT
SLEVOVÝ KUPÓN