INFOLINKA (+420) 800 225 221

Nabídka služeb

Tradice a jistota podle nejlepších anglických standardů

Služby předplaceného smutečního managementu jsou na českém trhu novinkou. V západních zemích však mají dlouholetou tradici a patří ke standardním řešením v pohřebnictví. Klientovi dávají jistotu, že poslední rozloučení s ním bude probíhat podle jeho představ – podle scénáře, který si přál.

Kde předplacené služby fungují

V Česku novinka, ve světě standardní služba

Vedle evropských zemí je služba předplacených pohřbů využívána také klienty ve Spojených státech amerických, v Kanadě, Japonsku, Austrálii a dalších zemích světa.

Řešení pro ty, kteří se rozhodují sami

Předplacený pohřeb volí v tradičních západních zemích často lidé, kteří jsou zvyklí rozhodovat o svém životě svobodně a samostatně. V mnoha případech je motivuje snaha sejmout z truchlících blízkých zátěž, kterou zařizování spojené s pohřbem představuje.

Spolupracujeme s renomovanými finančními institucemi, klient tak má jistotu zajištění pohřebních služeb bez ohledu na vývoj trhu, inflaci či růst cen. Spoluprací s námi získá klid a jistotu, že o jeho důstojný pohřeb bude postaráno přesně podle jeho představ a přání.

Předplacený pohřeb je řešením, které je dostupné pro všechny. Nabízíme standardy od nejjednodušších obřadů až po organizaci výpravných událostí. Zájemce si může vybrat z několika balíčků služeb, jež může při jednání s našimi poradci přizpůsobit svým představám. Výsledná podoba obřadu tak bude probíhat přesně podle specifických přání zákazníka. Na základě klientova zadání jsme schopni naplnit i podobu obřadu, jež se bude standardům vymykat.

Zástupci naší společnosti jsou vyškolení profesionálové, kteří detailně znají možnosti finančního sektoru i aktuální nabídky na trhu pohřebních služeb. Při plánování pohřbu jsou zvyklí zajišťovat také součinnost s církevními institucemi. Jsou připraveni profesionálně plnit klientem objednané služby – smuteční obřad tak probíhá podle předem definovaných představ zesnulého bez zásahů pozůstalých a bez ohledů na aktuální obchodní strategie pohřebních služeb. Při realizaci představ klienta pozůstalé a blízké nezatěžují organizačními problémy a finančními otázkami, pouze je citlivě obeznámí se scénářem posledního rozloučení, který definoval zesnulý klient.

Na čem se dohodneme, to bude platit, Vaše přání nebude již nikdo měnit. Samozřejmě s výjimkou Vás samotných. Obřad zrealizujeme přesně podle Vašeho přání podle předem dohodnutého scénáře. 

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍC? VOLEJTE 800 225 221 info@dustojnerozlouceni.cz
CHCETE DOMLUVIT SCHŮZKU? PŘIJEDEME ZA VÁMI PO CELÉ ČR!

ZASLAT
SLEVOVÝ KUPÓN