INFOLINKA (+420) 800 225 221

Aktuality

Důstojné rozloučení, a.s. hledá kolegy do týmu

Pojďte s námi budovat službu lidem, která má smysl. Službu, která jim pomůže zbavit se strachu a nejistoty, službu, jenž klientům i jejich blízkým poskytne citlivý a zároveň profesionální servis ve chvílích, z nichž máme všichni obavy. A také službu, která má díky zkušenostem z vyspělých zemí budoucnost i potenciál posunout české pohřebnictví do 21. století.

Do našeho mladého týmu hledáme profesionály se zkušenostmi s aktivním prodejem služeb, ideálně s vlastní sítí potenciálních klientů – spolehlivé, pozitivně smýšlející lidi, kteří chtějí ostatním reálně pomáhat, nikoliv jim jen „prodat“ produkt. Máme zájem o týmové hráče, kteří mají charisma, komunikační dovednosti a baví je pracovat s lidmi.

Budeme po tobě chtít zkušenosti s aktivním vyhledáváním nových zákazníků (jsme na trhu jen krátce), zkušenosti s vedením schůzek a samostatnost. A také chuť budovat  dynamickou a úspěšnou společnost.

Nabízíme ti flexibilní práci na živnostenský list s nelimitovanými měsíčními provizemi – záleží jen na tvých schopnostech a nasazení, kolik si vyděláš. A také všechnu potřebnou podporu včetně zázemí v centru Prahy a v Ostravě.

Budeme se těšit na tvoji nabídku, kterou nám můžeš poslat přes inzertní portál Jobs.cz na této adrese: https://www.jobs.cz/rpd/1554627517/?searchId=f1047e37-1f16-464d-b03a-aca5b338d148&rps=233

Zde nalezneš také další podrobnosti.

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍC? VOLEJTE 800 225 221 info@dustojnerozlouceni.cz
CHCETE DOMLUVIT SCHŮZKU? PŘIJEDEME ZA VÁMI PO CELÉ ČR!

ZASLAT
SLEVOVÝ KUPÓN