INFOLINKA (+420) 800 225 221

Aktuality

Jsem hrdá, že chráníme truchlící před zbytečnými traumaty, říká Andrea Krajíčková

Poradkyně Andrea Krajíčková, která se ve společnosti Důstojné rozloučení, a.s. stará především o klienty z metropole a jejího okolí, měla hned několik důvodů, proč neváhat s přijetím nabídky, aby zastupovala naši firmu. 

Jako zkušený profesionál oceňuje výhody nabídky, která jednou pro vždy vyřeší lidem náklady spojené s budoucím pohřbem. A jako člověk, který si sám prošel hned dvěma zkušenostmi s vypravováním pohřbu vlastních prarodičů, oceňuje především to, že klient ušetří své blízké od stresu spojeného s reáliemi panujícími v pohřebnické branži.  

Když Andreu oslovil s nabídkou zakladatel firmy Petr Hejda, který ji znal ze svého působení ve finančním poradenství, neváhala a souhlasila.

„U této služby vidím obrovský potenciál především v tom, že si díky ní může člověk vyřešit finanční náklady spojené se svým odchodem. A to v klidu, s rozvahou předem a jednou pro vždy,“ říká třicetiletá poradkyně.

Jako člověk, který má s vypravováním pohřbů svoji soukromou osobní zkušenost, však Andrea vyzdvihuje i jiné „benefity“ služby, než je výhodné řešení finančních otázek spojených s pohřbem. „Pro mě osobně je ale nejdůležitější, že lidem nabízíme, jak zbavit jejich blízké obrovského emočního břemene, které je s organizací pohřbu spojeno. Jak je ušetřit zbytečných traumatických zážitků v době, kdy jsou plní zármutku a tolik zranitelní“ říká Andrea, která se ve firmě Důstojné rozloučení bude starat především o klienty z Prahy, Středočeského kraje a Vysočiny.

Nerada v této souvislosti vzpomíná na otřesnou zkušenost, kterou zažila, když musela zajistit důstojné rozloučení s vlastní babičkou. A ještě horší traumatický zážitek jí následně čekal nedávno u vypravování pohřbu jejího dědečka.

„Nepřeji si, aby moje děti, moje rodina či přátelé zažili to, co já. Mimochodem, ani já už nikdy nechci nikdy vstoupit do dveří pohřební služby,“ doplňuje Andrea Krajíčková s tím, že si váží v týmu kolegů, kteří jsou specialisté na zajištění smutečních služeb pro klienty.

„Miluju tuhle práci a jsem moc ráda, že mě Petr oslovil. Jsem na to, co dělám, hrdá,“ uzavírá.  

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍC? VOLEJTE 800 225 221 info@dustojnerozlouceni.cz
CHCETE DOMLUVIT SCHŮZKU? PŘIJEDEME ZA VÁMI PO CELÉ ČR!

ZASLAT
SLEVOVÝ KUPÓN