INFOLINKA (+420) 800 225 221

Aktuality

Kvůli pandemii COVID-19 prodlužujeme možnost splátek služeb na 3 roky

Společnost Důstojné rozloučení, a.s., která na českém trhu jako první nezávislá společnost nabízí zajištění předplacených pohřbů a smutečních služeb od května rozšiřuje portfolio možností úhrady u svých produktů. V souvislosti s aktuální ekonomickou situací tak prodlužuje možnost pořízení produktů na splátky až na tři roky.

Změny se nijak nedotknou konečných jednorázových cen. Službu „Bez obřadu“ si nadále klienti mohou pořídit za cenu 29.900,- korun, předplacený pohřeb běžných standardů přijde na 49.900,- korun a nadstandardní smuteční událost (služba Premium) na 69.900 korun. Za stejnou cenu je klient pořídí také, pokud smlouvu uhradí do tří měsíců. Nové možnosti se týkají pořízení všech těchto služeb společnosti Důstojné rozloučení na splátky.

„V souvislosti s ekonomickými dopady pandemie COVID-19, která trvá již déle než rok, jsme rozšířili možnosti pořídit tyto produkty na splátky. Nově nabízíme k jednoletému a dvouletému splátkovému kalendáři také tříletou možnost. Klienti, jejichž finanční možnosti ovlivnila aktuální situace, tak dosáhnou na nižší měsíční splátky,“ vysvětlil předseda správní rady společnosti Důstojné rozloučení a.s. Petr Hejda.

U základní verze pohřbu tak splátky začínají nově na 1036,- korunách, standardní pohřeb s tříletým kalendářem lze vyřídit za měsíční splátky 1729,- korun, u prémiových služeb pak klient zaplatí splátku 2422,- korun se splatností na tři roky. Nový ceník společnosti Důstojné rozloučení, a.s. platí od 3. května.

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍC? VOLEJTE 800 225 221 info@dustojnerozlouceni.cz
CHCETE DOMLUVIT SCHŮZKU? PŘIJEDEME ZA VÁMI PO CELÉ ČR!

ZASLAT
SLEVOVÝ KUPÓN