INFOLINKA (+420) 800 225 221

Aktuality

Nová regionální pobočka v Ostravě

Společnost Důstojné rozloučení, a.s. otevřela regionální zastoupení v Ostravě. Kontaktní místo bude poskytovat servis a podporu klientům z celé Moravy i Slezska. Po pražské centrále se má ostravská expozitura stát druhým strategickým bodem budované sítě klientských služeb zákazníkům po celé republice. Ostrava bude nejen přímým kontaktním místem pro zájemce o produkty společnosti, stane se servisní centrálou pro klientské poradce a jejich zákazníky na Moravě a ve Slezsku.

Do funkce regionálního ředitele ostravského zastoupení byl jmenován Petr Bašek, který je zároveň členem správní rady společnosti.

„Petr je zkušeným obchodním manažerem se silným proklientským zaměřením a znalostí regionálního trhu. Věřím, že jeho řízení pobočkové sítě ve Slezsku a na celé Moravě bude zárukou špičkového servisu pro naše zákazníky i zájemce o naše produkty v celém tomto strategicky důležitém regionu. Jako člen správní rady bude moci své zkušenosti a podněty z regionu přenášet do strategických rozhodnutí celé společnosti,“ uvedl statutární ředitel Důstojné rozloučení a.s. Petr Hejda při otevření regionálního zastoupení v Ostravě.

Ostravskou expozituru Důstojné rozloučení, a. s. najdete na adrese Plzeňská 2621/2, 700 30 Ostrava-Zábřeh, elektronickou poštou ji můžete kontaktovat na e-mailu ostrava@dustojnerozlouceni.cz. Další možnosti najdete v sekci Kontakty

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍC? VOLEJTE 800 225 221 info@dustojnerozlouceni.cz
CHCETE DOMLUVIT SCHŮZKU? PŘIJEDEME ZA VÁMI PO CELÉ ČR!

ZASLAT
SLEVOVÝ KUPÓN